درباره ی ما

ما که هستیم؟

شركت مانی پردازش الکترونیک در سال 1383 با كادری مجرب و  متخصص در زمينه مشاوره ، طراحی ، اجرا ، فروش و خدمات پس از فروش سیستم های مرتبط با کارت های هوشمند ، پرينترهای صدور کارت شناسایی ، تهیه و تامین نیازهای سخت افزاری ارگان ها و سازمان ها و چاپ و تولید کارت های اعتباری و شناسایی تاسیس گردید.

این شرکت براساس تفکر موسسان آن براساس کارشناس محوری و تخصص استوار است و از این رو گرایش آن به سمت ارائه خدمات تخصصی و مرتبط با حوزه فعالیت می باشد که این تفکر باعث شده است از هر گونه خدمات حاشیه ای و غیر مرتبط در زمینه های مختلف دوری کند.و حوزه پیشرفت را در جهت کمیت و کیفیت خدمات تخصصی کارت های هوشمند و دستگاههای چاپ کارت  و سیستم های مرتبط فراهم سازد.

از این رو با تلاش و پشتکار زیاد همکاران و پس از سال ها فعالیت مستمر و موفق، نائل به دریافت نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش چندین مارک و برند معتبر بین المللی گردید . که گارانتی کامل سیستم های فروخته شده و ارائه خدمات پس از فروش بسیار مطلوب  از جمله افتخارات این شرکت می باشدو گواه این مدعا رضایت مندی مشتریان عزیز است.

از آن جا که نیاز روز افزون جوامع در حوزه سیستمهای هوشمند ، نیازمند بروز رسانی مداوم می باشد : این شرکت نگاه به آینده و ارتقاء سطح کاری از نظر کمیت، کیفیت و آموزش پرسنل متخصص همگام با سرعت رشد تکنولوژی و ارتقاء سیستم های مرتبط را به عنوان یک اصل در نظر گرفته و در جهت خدمات رسانی به اقصی نقاط کشور نسبت به آموزش تخصصی نمایندگان و توسعه نمایندگی ها اقدام نموده است.چه کارهائی انجام میدهیم؟


پرینتر کارت

فروش برترین برندهای روز دنیا در زمینه پرینترهای صدور کارت شناسائی

چاپ کارت

چاپ کارت های pvc به روش اُفست خشک و لمینیت و....

نرم افزار لویالتی

برنامه نویسی و فروش نرم افزار لویالتی و کارت تخفیف و کارت هدیه


تخصص های ما


چاپ دیجیتال کارت ها و شخصی سازی کارت ها
چاپ افست
برنامه نویسی نرم افزار لویالتی
معرفی و فروش بهترین پرینترهای چاپ کارت
تعمیرات تخصصی و پشتیبانی


کارشناسان ما