نرم افزار کارت هدیه و تخفیف برای مراکز و فروشگاه ها، خدمتی بسیار سودمند می باشد. امروزه با متدهای مختلف بازاریابی و فروش کسانی در این عرصه موفق تر خواهند بود که با جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات جذب مشتری خود را همگام و همسو کنند و نکته ای که در این امر بسیار حائز اهمیت است نه تنها جذب مشتری بلکه حفظ و نگهداری و ماندگاری مشتری است،نرم افزار باشگاه مشتریان با نگاه به همین مقوله برای رضایت مندی مشتری خدماتی را ارائه میدهد که باعث رضایت مشتری جهت خریدهای بیشتر در آینده می گردد.

نرم افزار کارت تخفیف و هدیه مانی کارت مجموعه کاملی است که هم بر اساس عملکرد نرم افزار کارت تخفیف، و هم نرم افزارکارت هدیه  عمل می کند.

این نرم افزار شامل سه پرتال مجزا می باشد که برای کاربران بسیار کاربردی ست، پرتال مدیریت، پرتال شعبه و پرتال مشتریان.

پرتال مدیریت:

در پرتال مدیریت امکان ساماندهی به تمامی قسمتها وجود دارد که شامل مدیریت مشتریان، مدیریت کارت، مدیریت شعب، مدیریت اپراتور، مدیریت گروهها، مدیریت اصناف، مدیریت ارگانها، مدیریت تراکنشها و… میباشد.

– در قسمت مدیریت مشتریان امکان اضافه کردن و ویرایش مشخصات فردی مشتری وجود دارد با تکمیل اطلاعاتی نظیر تاریخ تولد یا تاریخ ازدواج باعث میشود که در مناسبتهای مختلف برای مشتری پیامک های تبریک ارسال گردد.

– در قسمت مدیریت کارت علاوه بر تعریف کارت جدید امکان ویرایش کارت هایی که قبلا اضافه شده وجود دارد و همچنین میتوانید کارت ها را مجددا شارژ کنید و امکان فعال یا غیرفعال کردن کارت و تغییر رمز کارت از دیگر امکانات این بخش می باشد.

– در مدیریت شعبه امکان اضافه کردن و ویرایش مشخصات شعبه و مدیریت شعبه ، همچنین امکان فعال یا غیرفعال کردن شعبه برای مدیریت وجود دارد.

– در قسمت مدیریت اپراتور علاوه بر تعریف مشخصات اپراتور، سطح دسترسی را نیز میتوانید تعیین کنید.

– در قسمت مدیریت گروهها میتوانید عنوان گروه و نوع کارت، مدت انقضاء کارتها را تعیین نمایید، همچنین گزینه نرخ تبدیل و موجودی اولیه را مشخص کنید.

– در قسمت مدیریت اصناف بعد از ثبت صنف جدید امکان ویرایش و حتی غیر فعال کردن آن وجود دارد که این آیتم امکان ثبت صنوف مختلف و دسته بندی آنها را ارائه می کند.

– در قسمت مدیریت تراکنشها اطلاعاتی نظیر شناسه کارت،جزئیات خرید، مبلغ خرید،تاریخ آن و حتی اینکه در کدام شعبه خرید انجام شده است را نمایش می دهد.

پرتال شعبه :

در پرتال شعبه اپراتور با رمز عبور اختصاصی خود وارد پرتال میشود و توسط کارت مشتری تراکنش انجام میدهد، همچنین پس از انجام تراکنش امکان چاپ رسید و گزارش گیری از تراکنش ها وجود دارد.

پرتال مشتریان :

– مشتری با داشتن اطلاعات حساب میتواند وارد حساب کاربری خود شده و تمام اطلاعات را مشاهده نماید و امکان ویرایش اطلاعات و تغییر رمز عبور را نیز دارد ونیز مشتری قادر خواهد بود تمام تراکنشهای کارت خود را ملاحظه نماید.

پکیج B: این بسته شامل نرم افزار کارت تخفیف و هدیه مانی کارت، کارت خوان کارت تخفیف ۱عدد و کارت تخفیف بدون تماس با چاپ افست دو رو رنگی به تعداد ۱۰۰۰عدد می باشد.

قابلیت پسورد برای هر کارت

محدودیت روزانه خرید

تاریخ انقضای کارت

ارسال پیامک و ایمیل پس از هر بار خرید

امکان تغییر نام کاربری و پسورد توسط مشتری

شارژ گروهی کارت ها

پنل جداگانه برای ثبت نام مشتریان

امکان ارئه تخفیف های متنوع با درصد های متفاوت

امکان استفاده در مراکز و شعبه های مختلف

استفاده از کارت های هوشمند و بدون تماس