نرم افزار کارت های هوشمند ، نرم افزاری پیشرفته است که به شما امکان طراحی کارت بصورت حرفه ای و کد کردن با ضریب امنیتی بالا را می دهد . کارکرد با این نرم افزار بسیار ساده می باشد . این نرم افزار دارای دو نسخه می باشد که برای استفاده های مختلف ، طرح های متنوعی در اختیار شما می گذارد .
به عنوان مثال : چاپ کارت های شناسایی ،کارت های ویزیت ،کارت های پرسنلی ،اکسس کنترل ،کارت های اعتباری و عکس های پرسنلی ازقابلیت های این نرم افزار می باشد .
نسخه ساده (Lite) : مناسب سازمان های کوچک می باشد ، ولی نسخه پیشرفته مناسب سازمان های بزرگتر با تعداد کارکنان بیشتر می باشد و قابلیت اتصال به شبکه را نیز دارد . با استفاده از قابلیت امنیتی هوشمند، می توانید اطلاعات را به بارکد،نوار مغناطیسی یا کارت هوشمند انکودر کنید . از دیگر قابلیت های این نرم افزار ، پشتیبانی از مشخصه های جزئی تر مثل امضا اشخاص است .
دیتا بیس های مختلفی مثل : MS-EXCEL , MS-ACCESS , MS SQLوOracleمی توانند به این نرم افزار متصل شوند . قابلیت دسته بندی اطلاعات در این نرم افزار ،  اساس تعداد را می دهد . گرفتن عکس با هر نوع دوربین و ارسال به دیتابیس بطور آنلاین از دیگر مشخصه های این نرم افزار می باشد و قابلیت کارکرد با نرم افزار پرینترهای IDXpress ، Nisca , FargoوPointman  را دارد .

ویژگی های نرم افزار صدور کارت:

-کاربری آسان

-قابلیت چاپ دو روی کارت

-قابلیت تطبیق با اندازه کارت

-مدیریت چاپ دو روی کارت

-قابلیت به روز شدن

-گرفتن عکس با فرمت های مختلف : (jpg,bmp,gif,...)

-Users & Login Management

-قابلیت چاپ بارکد

-CSV,Excel file connectivity

-MS Access Database

-MS SQL Database

-Oracel Database

-وارد کردن اطلاعات به صورت دستی

-قابلیت ورود اطلاعات یه صورت دسته بندی شده

-بالا بردن کیفیت عکس

-قابلیت گرفتن عکس بطور آنلاین

-گرفتن عکس از دیتابیس

-گرفتن عکس از فایل های دیگر

-وضعیت کارت چاپ شده

-قابلیت فیلترینگ اطلاعات بصورت پیشرفته

-Magnetic Encoding

-قابلیت شخصی سازی